6376 Oljemålning
Kurt Ljungstedt, hamnkranar, signerad, 37x45
Såld: 1.500 kr
Såldes den 26 januari 2015 -
2101 Oljemålning
Kurt Ljungstedt, 1954, Hamnen i Camogli, 65x80
Såld: 1.400 kr
Såldes den 18 juni 2012 -
5294 Akvarell
Kurt Ljungstedt, 11x15
Såld: 300 kr
Såldes den 5 oktober 2009
8190 Oljemålning
Kurt Ljungstedt, Stadsmotiv, 46x37
Såld: 400 kr
Såldes den 16 februari 2009