Föremål som liknar Kungligheter
6522 Fotografier
Såld: 100 kr
Såldes den 27 november 2023
6483 Fotografier
10 st, Kungligheter
Såld: 2.800 kr
Såldes den 27 november 2023
4102 Litografier
Såld: 400 kr
Såldes den 11 oktober 2021
5657 Album
Såld: 300 kr
Såldes den 2 mars 2020
5663 Fotografier
4 st, Kungligheter, 3 st med kronor
Såld: 1.800 kr
Såldes den 24 februari 2020
8287 Tryck
Diverse Svenska Kungligheter, 38x50 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 4 mars 2019
2157 Etsningar
4 st, Kungligheter, 15x10
Såld: 450 kr
Såldes den 2 juli 2018
8434 Gravyrer
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juni 2015
1172 Gravyrer
6 st, Kungligheter, 1700-tal, motivet: 28x19
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 september 2014