2026 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 21 juni 2021 -
5287 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 18 januari 2021 -
5090 Färgetsning
Såld: 200 kr
Såldes den 18 januari 2021
2387 Färgetsning
Såld: 250 kr
Såldes den 4 februari 2019 -
3114 Färgetsning
Såld: 900 kr
Såldes den 3 december 2018 -
1173 Färgetsning
Såld: 600 kr
Såldes den 26 mars 2018
9050 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 19 mars 2018 -
4480 Konstmapp
Såld: 300 kr
Såldes den 29 oktober 2012 -
5487 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2008