Föremål som liknar Kreuger
9402 Blandteknik
Såld: 3.400 kr
Såldes den 20 februari 2023
4365 Vinglas
Såld: 450 kr
Såldes den 16 augusti 2021
2391 Blandteknik
Såld: 1.600 kr
Såldes den 13 juli 2020
7124 Teckning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 12 mars 2018
7011 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 januari 2017
3096 Oljemålning
E Kreuger, stilleben, signerad, 45x37
Såld: 150 kr
Såldes den 7 november 2016
9462 Oljemålning
Kopia, Efter Nils Kreuger, Hästar, 45x60
Såld: 600 kr
Såldes den 24 oktober 2016
8527 Akvarell
Såld: 400 kr
Såldes den 4 juli 2016
1079 Oljemålning
E Kreuger, Hästar, signerad, 23x30
Såld: 700 kr
Såldes den 25 januari 2016