Föremål som liknar Katrin
9036 Klädhängare
Såld: 2.600 kr
Såldes den 11 september 2023
1562 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 28 september 2020
4452 Akvarell
Såld: 400 kr
Såldes den 13 juli 2020
6107 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 25 februari 2019
1438 Oljemålning
Katrin Kahl (f. 1954), Sverige. Mås, 33x46 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 21 maj 2018
5453 Tekoppar
18 delar, Katrin, Rörstrand
Såld: 100 kr
Såldes den 13 februari 2017
1017 Bingo Rimér
Såld: 1.000 kr
Såldes den 31 oktober 2016
8134 Mapp
Såld: 800 kr
Såldes den 17 oktober 2016
1320 Oljemålning
Katrin Kahl, "sommardrag", signerad, -98, 71x58
Såld: 2.100 kr
Såldes den 8 oktober 2012