Föremål som liknar Katarinahissen
9147 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 10 april 2023
4307 Etsningar
Såld: 900 kr
Såldes den 6 mars 2023
3323 Blandteknik
Såld: 3.800 kr
Såldes den 27 februari 2023
4017 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 25 april 2022
2053 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 21 februari 2022
2055 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 21 februari 2022
2002 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 september 2021
2142 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 29 mars 2021
2132 Färglitografi
Såld: 2.400 kr
Såldes den 9 november 2020