1225 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 28 september 2020 -
9236 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2019 -
8285 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 4 mars 2019
8338 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 19 mars 2018 -
9084 Oljemålning
Karl Granquist (1921-1994), Båt, signerad. -92, 38x41
Såld: 8.400 kr
Såldes den 9 november 2015 -
4049 Blandteknik
Såld: 1.600 kr
Såldes den 6 april 2015
3541 Blyerts
Såld: 200 kr
Såldes den 19 mars 2012 -
4592 Oljemålning
Karl Granquist (1921-1994), 1965, "Arioso" 30 x 20
Såld: 2.000 kr
Såldes den 12 december 2011 -
5052 Oljemålning
Såld: 3.500 kr
Såldes den 31 januari 2011