6041 Vas
Såld: 4.800 kr
Såldes den 2 mars 2020 -
1010 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 24 april 2017 -
4071 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 20 mars 2017
6031 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 31 oktober 2016 -
4074 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 23 februari 2015 -
5524 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 19 januari 2015
4533 Oljemålning
signerad v Aaltonoa 1965, Kameler i solnedgång, 52x63
Såld: 100 kr
Såldes den 24 november 2008 -
3546 Bonad
190 x 125, Motiv med kameler
Såld: 250 kr
Såldes den 26 november 2007 -
6678 Gravfiguriner
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 oktober 2006