Föremål som liknar K
5052 Stekfat
Kina, blåvitt porslin, 23x26
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 december 2025
6261 Skålfat
Kina, 1700-tal. Diameter: 38 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 15 december 2025
5340 Skulpturer/vaser
3 delar, Keramik, England. Höjd: 20-24 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
6188 Skåp
Såld: 1.200 kr
Såldes den 15 december 2025
6145 Fat
keramik, Riddare. Diameter: 43 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 15 december 2025
6282 Axelremsväska
brunt skinn, spänne i mässing. Höjd: 34 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 15 december 2025
6025 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 15 december 2025
5051 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025
4449 Matta
orientalisk, konstsilke, 120x177
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025