Föremål som liknar John Jon-And
7200 Blandteknik
Såld: 2.000 kr
Såldes den 27 september 2021
7201 Blandteknik
Såld: 12.000 kr
Såldes den 6 september 2021
1026 Pastell
Såld: 2.000 kr
Såldes den 30 augusti 2021
7061 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 oktober 2020
8242 Litografier
Såld: 400 kr
Såldes den 7 september 2020
2443 Etsning
Såld: 800 kr
Såldes den 29 juni 2020
1027 Oljemålning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 3 september 2018
3001 Blyertsteckning
Såld: 700 kr
Såldes den 26 mars 2018
4046 Tusch
John Jon-And (1889-1941), Porträtt, motivet: 50x31
Såld: 100 kr
Såldes den 19 oktober 2015