Föremål som liknar John Haavs Johnson
7365 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 september 2024
8535 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 14 februari 2022
3082 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 25 mars 2019
8420 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 oktober 2018
8413 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 1 oktober 2018
8411 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 oktober 2018
8166 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 1 oktober 2018
4554 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 24 september 2018
2388 Akvarell
John Haavs Johnson (1915-1968), Sverige. Paris, 32x40
Såld: 100 kr
Såldes den 26 februari 2018