Föremål som liknar Joann
3224 Gravyrer
Såld: 800 kr
Såldes den 22 februari 2021
1470 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 3 februari 2020
2199 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 februari 2018
1163 Kopparstick
Såld: 450 kr
Såldes den 23 oktober 2017
3402 Oljemålning
Sven Joann, Skeppsholmen från Söder, 1950, 18x22
Såld: 700 kr
Såldes den 20 mars 2017
1750 Färglitografi
4 st, Joanna A Lowe, Rosor, motivet: 48x32
Såld: 100 kr
Såldes den 27 oktober 2014
1263 Litografi
Joanna Lowe, Rosor, 46x32
Såld: 100 kr
Såldes den 5 mars 2012
7492 Bokverk
Tre arbeten 1600-tal, bl. a Joannes Schefferus
Såld: 900 kr
Såldes den 10 oktober 2011
8247 Fat
Såld: 350 kr
Såldes den 2 maj 2011