8618 Tusch
Såld: 100 kr
Såldes den 26 oktober 2020 -
3233 Litografier
2 st, Jan Lindqvist, gamla stan, motivets mått: 44x48
Såld: 550 kr
Såldes den 19 mars 2012 -
5008 Färglitografi
Jan Lindqvist, 146/290, Slussen, 38x59
Såld: 750 kr
Såldes den 7 november 2011
8622 Litografi
Jan Lindqvist, 236/290, Stockholmsmotiv, 40x66
Såld: 350 kr
Såldes den 6 september 2010 -
6160 Litografi
Jan Lindqvist, Stortorget, 121/275, 38x43
Såld: 500 kr
Såldes den 12 maj 2008 -
6156 Akvarell
Jan Lindqvist 1971, Stockholmsmotiv, 30x50
Såld: 750 kr
Såldes den 12 maj 2008
5084 Litografi
Jan Lindqvist, "Stureplan" 41x55
Såld: 250 kr
Såldes den 30 januari 2006 -
8311 Akvarell
Jan Lindqvist, 37x28
Såld: 550 kr
Såldes den 14 februari 2005