Föremål som liknar J
3186 Scarfs
2 st, Dior/Chanel. Längd: 83 cm, djup: 87 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 november 2024
3025 Fat
2 st, Japan. Diameter: 37 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 18 november 2024
3223 Ljusstakar
4 st, Trä, målade. Höjd: 28-35 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 18 november 2024
9296 Ytterfoder
5 st, Waldemarsudde. Höjd: 13 cm (storlek 1)
Såld: 600 kr
Såldes den 18 november 2024
3266 Ishink
Nysilver, 1950-tal. Höjd: 13-25 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 18 november 2024
3097 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 18 november 2024
9020 Väggur
Förgyllt. Höjd: 75 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 18 november 2024
3013 Bokverk
Såld: 250 kr
Såldes den 18 november 2024
3236 Golvvas
Såld: 1.400 kr
Såldes den 18 november 2024