9197 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2019 -
7405 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 15 april 2019 -
3014 Akvarell
Såld: 2.200 kr
Såldes den 2 oktober 2017
6003 Oljemålning
Såld: 70.000 kr
Såldes den 27 mars 2017 -
6002 Oljemålning
Såld: 54.000 kr
Såldes den 27 mars 2017 -
8522 Pastell
Såld: 500 kr
Såldes den 23 januari 2017
7115 Pastell
Såld: 500 kr
Såldes den 9 januari 2017 -
3649 Oljemålning
Såld: 25.200 kr
Såldes den 7 november 2011 -
7468 Akvarell
sign. ii Tillskriven Ivan Ivarson 22x28
Såld: 4.800 kr
Såldes den 5 januari 2004