Föremål som liknar Italienskt landskap
9369 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 30 oktober 2023
3284 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 9 januari 2023
3068 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 september 2021
4214 Etsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 april 2021
7240 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 22 mars 2021
6483 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 20 januari 2020
7011 Oljemålning
Såld: 16.500 kr
Såldes den 25 februari 2019
4077 Oljemålning
A L Terni, Italienskt landskap, 68x106
Såld: 12.000 kr
Såldes den 30 november 2015
4013 Akvarell
Såld: 2.200 kr
Såldes den 30 november 2015