Föremål som liknar Igge Karlsson
3424 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 30 september 2024
8249 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 29 juli 2024
3583 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 6 november 2023
9416 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 20 februari 2023
8518 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 7 november 2022
3357 Pastell
Såld: 150 kr
Såldes den 20 juni 2022
3356 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 6 juni 2022
3352 Färglitografier
Såld: 200 kr
Såldes den 6 juni 2022
3358 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 juni 2022