Föremål som liknar Hockeyspelare
6148 Batiktavla
Såld: 1.500 kr
Såldes den 8 maj 2023
1546 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 28 september 2020
9106 Färglitografier
Såld: 350 kr
Såldes den 27 april 2020
3183 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 25 mars 2019
8318 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 19 mars 2018
4038 Figurin
Såld: 700 kr
Såldes den 15 maj 2017
4283 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2015
4130 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 12 december 2011
1824 Oljemålning
Signerad, Sven, Hockeyspelare, 36x22
Såld: 400 kr
Såldes den 7 februari 2011