Föremål som liknar Helmtrud Nyström
5115 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 14 oktober 2024
9148 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2024
2090 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2024
7106 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 25 mars 2024
9191 Färgetsning
Såld: 200 kr
Såldes den 19 februari 2024
9185 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 19 februari 2024
9217 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
9172 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
3097 Färgetsning
Såld: 450 kr
Såldes den 11 december 2023