Föremål som liknar Hedlund
6338 Ljusstakar
4 st, Trä, Birgitta Hedlund. Höjd: 34 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 1 juli 2024
5382 Oljemålning
Såld: 6.600 kr
Såldes den 11 mars 2024
2004 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2024
9257 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2023
8318 Oljemålning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 4 september 2023
8277 Etsningar
Såld: 700 kr
Såldes den 22 maj 2023
5079 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 8 maj 2023
3200 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 17 april 2023
9176 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 3 oktober 2022