Föremål som liknar Harald Wiberg
7377 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 9 september 2024
8434 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 augusti 2024
7229 Tusch
Såld: 700 kr
Såldes den 15 juli 2024
6421 Teckningar
Såld: 400 kr
Såldes den 1 juli 2024
1017 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2023
3513 Assietter
Såld: 300 kr
Såldes den 6 november 2023
3037 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 november 2023
3027 Samlartallrikar
Såld: 100 kr
Såldes den 7 augusti 2023
1022 Akvarell
Såld: 10.000 kr
Såldes den 12 december 2022