Föremål som liknar Hans Wigert
4024 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
8070 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2024
5250 Oljemålning
Såld: 4.200 kr
Såldes den 11 mars 2024
8204 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 maj 2023
9439 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 20 februari 2023
7369 Färgetsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 februari 2023
2120 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 21 november 2022
6465 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 september 2022
7173 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 18 juli 2022