Föremål som liknar HG
1019 Skulptur
Såld: 5.000 kr
Såldes den 1 april 2024
3386 Armband
Såld: 150 kr
Såldes den 8 januari 2024
8096 Taburetter
Ett par, Karl Johanstil, 1900-tal, HGO. Längd: 50 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 18 december 2023
1009 Fat
Såld: 8.000 kr
Såldes den 11 december 2023
5266 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 20 mars 2023
9027 Väggplattor
Såld: 300 kr
Såldes den 27 februari 2023
1035 Tusch
Såld: 1.600 kr
Såldes den 12 december 2022
5206 Matta
Orientalisk, Kashghai, lejon, 150x272 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 5 december 2022
9451 Gårdspump
AHG. Höjd: 102
Såld: 500 kr
Såldes den 30 maj 2022