Föremål som liknar H86
6130 Vinställ
smide/korg, H86
Såld: 250 kr
Såldes den 1 augusti 2005
1565 Lodur
H86
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 juni 2005
8600 Läkarbord
svartmålat med hjul, H86
Såld: 100 kr
Såldes den 30 maj 2005
6552 Byrå
mahogny, L97 D48 H86
Såld: 550 kr
Såldes den 16 maj 2005
4550 Spegel
förgylld, H86
Såld: 300 kr
Såldes den 2 maj 2005
7200 Byrå
1800-tal, bemålad, L105 D54 H86
Såld: 900 kr
Såldes den 29 mars 2005
8331 Skrivbord
Empir, björk, ren objekt, 102x48 H86
Såld: 2.000 kr
Såldes den 14 februari 2005
5080 Sideboard
ek jugend 91x50 H86
Såld: 750 kr
Såldes den 27 september 2004
5071 Spegel
H86, 1800-tal
Såld: 600 kr
Såldes den 27 september 2004