4285 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2018 -
2134 Oljemålning
H Richter, solnedgång i skärgården, signerad, 45x70
Såld: 100 kr
Såldes den 4 december 2017 -
1108 Oljemålning
Sign H Richter-Damm, München, Pojke med äpple, 72x53
Såld: 1.400 kr
Såldes den 20 augusti 2007
6018 Färglitografi
heinrich Richter, 9/25, 56 x 46, komposition
Såld: 300 kr
Såldes den 16 maj 2005 -
6019 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 16 maj 2005 -
6020 Färglitografier
2 st, Heinrich Richter, 44/100, kvinnoansikte
Såld: 300 kr
Såldes den 16 maj 2005
6021 Litografier
3 st, Heinrich Richter, Bla kvinnoansikte
Såld: 300 kr
Såldes den 16 maj 2005