Föremål som liknar H Lindqvist
6146 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 29 januari 2024
7216 Blandteknik
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 februari 2023
6298 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 5 september 2022
4037 Bricka
Bemålad, Finland. Signerad Th Lindqvist 1938,60x48 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 13 juni 2022
9090 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 26 augusti 2019
5316 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 26 oktober 2015
6059 Oljemålning
H Lindqvist, fäbod, signerad, signerad, 30, 52x87
Såld: 100 kr
Såldes den 13 april 2015
2148 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 maj 2014
7065 Oljemålning
H Lindqvist, -30, Motiv från Dalarna, 52x87
Såld: 300 kr
Såldes den 22 mars 2010