Föremål som liknar Håkan Engström
6282 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 27 november 2023
8176 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 4 september 2023
7377 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 1 februari 2021
2358 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 18 maj 2020
5085 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 januari 2020
9078 Blandteknik
2 st, Håkan Engström. Motivet: Motivet: 23x16
Såld: 350 kr
Såldes den 27 augusti 2018
7304 Oljemålning
Håkan Engström, man med åsna, signerad, 39x36
Såld: 150 kr
Såldes den 17 oktober 2016
7459 Blandteknik
Håkan Engström, Hus och Båt, 31x36
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 maj 2016
1055 Akvareller
2 st, Håkan Engström, signerade, 11x11, 8x9
Såld: 100 kr
Såldes den 31 augusti 2015