Föremål som liknar H
6329 Bordslampfötter
ett par, onyx. Höjd: 48 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6633 Lampbord
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
1019 Vas
Orrefors expo. Signerad NU 50-54. Höjd: 23 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6474 Byrå
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6001 Minkpäls
med kapuschong, storlek: 42-44 ca
Såld: 2.800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6268 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6444 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
3048 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6767 Piedestal
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026