Föremål som liknar Gustaf Magnusson
7234 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 30 oktober 2023
7133 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 16 oktober 2023
4329 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 24 april 2023
8223 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 13 februari 2023
3593 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 november 2021
9490 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 2 augusti 2021
5381 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 3 maj 2021
8243 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 7 december 2020
4266 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 30 november 2020