Föremål som liknar Gustaf III
3200 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 17 april 2023
5446 Glas
Gustaf III-monogram, 21+ 12 st. Höjd: 10-18 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 14 juni 2021
1492 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 26 november 2018
4207 Vinglas
Såld: 1.500 kr
Såldes den 15 januari 2018
8138 Etsning
Gustaf III tal, 42x25
Såld: 3.600 kr
Såldes den 5 maj 2014
6534 Karaff
Johansfors Glasbruk, Gustaf III-s emblem, höjd: 21
Såld: 300 kr
Såldes den 17 mars 2014
7339 Tryckplatta
Kopparstick, efter Sergel, Gustaf III
Såld: 1.900 kr
Såldes den 14 oktober 2013
5031 Litografi
Gustaf III, 42x30
Såld: 600 kr
Såldes den 26 augusti 2013
5105 Litografi
J S Salmson, Gustaf III, 27x22
Såld: 300 kr
Såldes den 14 maj 2012