Föremål som liknar Gunnar Brusewitz
6390 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 28 oktober 2024
7100 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 16 september 2024
6243 Akvarell / bly..
Såld: 1.500 kr
Såldes den 2 september 2024
4127 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2024
4128 Färglitografi
Såld: 2.200 kr
Såldes den 4 mars 2024
2033 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 20 november 2023
4377 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 20 november 2023
2066 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 20 november 2023
9342 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 20 november 2023