7046 Collier & ring
Silver/förgyllt, design: Glenn Roll. Diameter: 15cm
Såld: 450 kr
Såldes den 28 augusti 2023 -
9166 Akvareller
Såld: 250 kr
Såldes den 31 juli 2023 -
3308 Manschettknappar
Såld: 400 kr
Såldes den 17 januari 2022
9424 Blandteknik
Glenn Morriston, Loch Ness, signerad, motivet: 23x53
Såld: 700 kr
Såldes den 31 mars 2014 -
7005 Akvareller
4 st, Glenn Jönsson, Stockholmsmotiv,
Såld: 100 kr
Såldes den 25 april 2011 -
1046 Oljemålning
Glenn, marin, 60x90
Såld: 700 kr
Såldes den 23 februari 2004