Föremål som liknar Gerhard Albe
8285 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 1 augusti 2022
9103 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 15 februari 2021
2068 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 31 augusti 2020
4116 Akvareller
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 juli 2020
2198 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 29 juni 2020
2138 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 11 november 2019
6494 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 23 april 2018
1214 Oljemålning
Gerhard Albe (1892-1965), Sverige. Marin, 22x34 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 26 februari 2018
5258 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 27 mars 2017