Föremål som liknar Gaston
7341 Fåtölj
Design: Gastone Rinaldi, krom, stoppad tygsits
Såld: 600 kr
Såldes den 15 juli 2024
9219 Karmstolar
Såld: 2.200 kr
Såldes den 20 februari 2023
7147 Stolar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 6 februari 2023
3012 Karmstolar
6 st, Gastone Rinaldi, "Flynn", 1970-tal, krom
Såld: 4.600 kr
Såldes den 23 januari 2023
4160 Matbord
Såld: 3.600 kr
Såldes den 16 januari 2023
7145 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 mars 2020
7377 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 28 januari 2019
6105 Häften
Såld: 700 kr
Såldes den 5 mars 2018
8044 Skulptur
Såld: 8.200 kr
Såldes den 29 januari 2018