3488 Litografi
Göte Lindkvist, Ballerina, 16/145 34x20
Såld: 100 kr
Såldes den 6 oktober 2008 -
1466 Oljemålning
Göte Lindkvist, stilleben, 46x55
Såld: 450 kr
Såldes den 28 augusti 2006 -
6173 Akvarell
Göte Lindkvist, 1978, stilleben, 36x25
Såld: 200 kr
Såldes den 17 maj 2004
6172 Oljemålning
Göte Lindkvist, 1948, 60x45
Såld: 100 kr
Såldes den 17 maj 2004