5267 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 15 juli 2019 -
7192 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 16 oktober 2017 -
7287 Oljemålning
Victor Krasulin, Flicka vid strand, signerad, 55x46
Såld: 1.200 kr
Såldes den 2 november 2015
7049 Akvarell
Såld: 900 kr
Såldes den 25 augusti 2014 -
4198 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 12 december 2011 -
5238 Oljemålning
flicka vid strandkant, 18x22
Såld: 700 kr
Såldes den 23 november 2009
2389 Oljemålning
"Flicka vid strand", sign E Ehroth, 27x37
Såld: 100 kr
Såldes den 25 maj 2009 -
4357 Pastell
Såld: 1.400 kr
Såldes den 22 oktober 2007