2178 Oljemålning
Emil Nordberger (1889-1942), Fiskmåsar, 54x89
Såld: 1.400 kr
Såldes den 13 mars 2017 -
1665 Litografier
Såld: 200 kr
Såldes den 7 januari 2013 -
3285 Färglitografi
signerad, fiskmåsar, 53x80
Såld: 450 kr
Såldes den 11 januari 2010
4303 Oljemålning
fiskmåsar, 47x60
Såld: 400 kr
Såldes den 14 januari 2002