Föremål som liknar Ferdinand Boberg
7199 Bokverk
Såld: 200 kr
Såldes den 16 september 2024
4139 Blandteknik
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4140 Blandteknik
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4138 Blandteknik
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 juni 2024
7006 Etsning
Såld: 800 kr
Såldes den 4 december 2023
4276 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 6 mars 2023
2016 Litografier
Såld: 800 kr
Såldes den 20 februari 2023
1045 Akvarell
Såld: 5.600 kr
Såldes den 12 december 2022
2071 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 26 september 2022