Föremål som liknar Falk
6471 Bordslampor
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
6640 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026
6303 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
3160 Vaser
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2025
1001 Skulptur
Såld: 13.000 kr
Såldes den 24 november 2025
1011 Akvarell
Såld: 7.000 kr
Såldes den 24 november 2025
2032 Väggskulptur
Åke Falk, Signerad, keramik, flickhuvud, 22x25 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 3 november 2025
2025 Skulptur
Keramik, Åke Falk, Nunna. Höjd: 47 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 3 november 2025
2033 Skulptur
Såld: 1.100 kr
Såldes den 27 oktober 2025