Föremål som liknar Förgylld
8193 Spegel
Såld: 800 kr
Såldes den 23 september 2024
6328 Väggbord
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 september 2024
6329 Spegel
1800-tal, förgylld. Höjd: 202 cm, bredd: 78 cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 2 september 2024
5316 Kandelaber
Såld: 1.100 kr
Såldes den 26 augusti 2024
9191 Sockerskrin
Såld: 1.700 kr
Såldes den 5 augusti 2024
8080 Matservis
Såld: 700 kr
Såldes den 5 augusti 2024
7303 Matservis
Såld: 450 kr
Såldes den 29 juli 2024
7254 Rökelsekar
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juli 2024
8124 Tavelram
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juli 2024