Föremål som liknar Ewald Dahlskog
6427 Akvarell
Såld: 1.400 kr
Såldes den 2 september 2024
5230 Vas
Såld: 1.300 kr
Såldes den 26 augusti 2024
3032 Krukor
Såld: 1.000 kr
Såldes den 26 februari 2024
3277 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 26 februari 2024
4435 Ytterfoder
Såld: 2.800 kr
Såldes den 5 juni 2023
6482 Pokalglas
Såld: 600 kr
Såldes den 15 maj 2023
4197 Pastell
Såld: 300 kr
Såldes den 20 juni 2022
7351 Blandteknik
Såld: 900 kr
Såldes den 24 maj 2022
9448 Golvvas
Såld: 300 kr
Såldes den 10 januari 2022