Föremål som liknar Evert
1016 Oljemålning
Såld: 22.000 kr
Såldes den 29 april 2024
4066 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 11 mars 2024
5024 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 22 januari 2024
4085 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juni 2023
2029 Kaffeservis
Såld: 4.600 kr
Såldes den 29 maj 2023
5234 Bronsrelief
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 oktober 2022
4273 Konstrelief
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2022
6389 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 12 september 2022
7289 Etsning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 18 juli 2022