9383 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 29 maj 2017 -
4498 Färglitografi
Eva Bergenwall, 83/200, motivet: 48x40
Såld: 100 kr
Såldes den 6 februari 2017 -
1260 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 20 maj 2013
5611 Litografi
Eva Bergenwall, Kvinna, 173/180, 53x32
Såld: 200 kr
Såldes den 5 oktober 2009 -
2152 Oljemålning
Eva Bergenwall, "Dansa mingosse", 64x37
Såld: 850 kr
Såldes den 25 augusti 2008 -
5471 Oljemålning
Signerad. Eva Bergenwall, 'Flickporträtt' 60x50
Såld: 100 kr
Såldes den 12 februari 2007
3252 Färglitografi
Eva Bergenwall, 228/250, 61x46
Såld: 150 kr
Såldes den 20 juni 2005