Föremål som liknar Eva
2138 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
4176 Skålfat
Såld: 250 kr
Såldes den 17 juni 2024
2158 Kolteckning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
4054 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4104 Ljusstakar
5 st, Timo Sarpaneva "Festivo". Höjd: 12-24 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 juni 2024
3043 Dörrstopp
Såld: 900 kr
Såldes den 3 juni 2024
3444 Fat
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
2024 Matskedar
Såld: 6.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9267 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 27 maj 2024