Föremål som liknar Estland
4090 Grafiskt blad
Såld: 3.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
8073 Akvarell
Såld: 2.200 kr
Såldes den 20 maj 2024
6150 Träsnitt
Såld: 1.100 kr
Såldes den 6 maj 2024
2079 Färglitografi
Såld: 2.400 kr
Såldes den 22 april 2024
3226 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 april 2024
3225 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 15 april 2024
8346 Blandteknik
Såld: 1.200 kr
Såldes den 1 april 2024
3054 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 26 februari 2024
3051 Träsnitt
Såld: 700 kr
Såldes den 26 februari 2024