9026 Teckning
Såld: 5.000 kr
Såldes den 26 oktober 2020 -
8161 Blandteknik
Erotisk motiv. Ej signerad. Motivet: 15x14cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juni 2020 -
3077 Figurin
Erotisk motiv, H,19
Såld: 950 kr
Såldes den 25 april 2005
8235 Fickur
med Rörligt erotisk motiv, 1800-tal
Såld: 4.500 kr
Såldes den 16 februari 2004