Föremål som liknar Erik Jönsson
6065 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 20 mars 2023
3484 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 30 november 2020
6546 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 30 november 2020
7008 Oljemålning
Såld: 4.000 kr
Såldes den 16 december 2019
4075 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 2 december 2019
4530 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 1 juli 2019
1658 Oljemålning
Erik Jönsson, Speceriaffär, 37x45
Såld: 400 kr
Såldes den 6 mars 2017
7032 Oljemålning
Erik Jönsson, Signerad, påskrift A tergo, 31x45
Såld: 700 kr
Såldes den 20 april 2015
6107 Oljemålning
Erik Jönsson, Fiskeläge, 35x42
Såld: 100 kr
Såldes den 26 januari 2015