Föremål som liknar Emile Bernard
7059 Grafiskt blad
Efter Emile Bernard, 315/360, bladets mått: 50x41
Såld: 300 kr
Såldes den 3 april 2017
9490 Grafiskt blad
Efter Emile Bernard, 307/360, bladets mått: 70x53
Såld: 300 kr
Såldes den 24 oktober 2016
9456 Färglitografi
Efter Emile Bernard, bladets mått: 50x39
Såld: 300 kr
Såldes den 24 oktober 2016
2238 Träsnitt
3 st, Emile Bernard, motivet: 32x25
Såld: 1.200 kr
Såldes den 11 april 2016
5746 Etsning
Emile Bernard, motivets mått: 30x39
Såld: 400 kr
Såldes den 14 november 2011
5516 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 7 november 2011
1108 Litografi
Emile Bernard, 1885, 29x22
Såld: 100 kr
Såldes den 17 oktober 2011
1107 Litografi
Emile Bernard, 50x40
Såld: 100 kr
Såldes den 17 oktober 2011
3140 Litografier
3 st. Emile Bernard, 25x20 + 29x38
Såld: 100 kr
Såldes den 21 februari 2011