2128 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 20 juni 2022 -
2082 Oljemålning
Såld: 5.400 kr
Såldes den 20 juni 2022 -
1035 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juli 2020
7028 Oljemålning
Elna Jacobsson (1894-1985), Paris, signerad, 19x25
Såld: 100 kr
Såldes den 17 oktober 2016 -
7027 Oljemålningar
Såld: 600 kr
Såldes den 17 oktober 2016 -
9423 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 9 december 2013
5566 Oljemålning
Elna Jacobsson (1894-1985), 1926, stilleben 54x45
Såld: 900 kr
Såldes den 23 november 2009 -
5567 Oljemålning
Elna Jacobsson (1894-1985), interiör, 47x39
Såld: 150 kr
5565 Oljemålning
Elna Jacobsson (1894-1985), påsklilja, 45x37
Såld: 100 kr
Såldes den 23 november 2009