3590 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 8 november 2021 -
9135 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 1 november 2021 -
8282 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 13 september 2021
7479 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
3387 Oljemålning
Sten Ekedahl. Signerad. Olja på pannå, 25x33cm
Såld: 100 kr
Såldes den 16 november 2020 -
4208 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 30 juli 2018
9517 Oljemålning
Ekedahl, 45x60
Såld: 150 kr
Såldes den 14 juli 2014 -
3230 Oljemålning
H Ekedahl, gotlandsmotiv, 474x59
Såld: 150 kr
Såldes den 19 mars 2012 -
5031 Oljemålningar
2 st H Ekedahl, Kustmotiv
Såld: 1.100 kr
Såldes den 30 juni 2008